Furšeta galdiņ, klājies!

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin

Cik reižu nav gadījies – gribas satikties ar draugiem, sarīkot jautru ballīti, bet tad sāc apdomāt, ka māja jāuzkopj, produkti jāiepērk, turklāt aizies milzum daudz laika, gatavojot uzkodas, un sazin kas no tā visa vēl iznāks… Galvenais – nemetiet plinti krūmos! Mēs, draudzīgā VisiĒdieni.lv komanda, Jūsu vietā māju neuzkopsim, bet uzkodas gan sagatavosim un, ja vien vēlēsieties, arī skaistu furšeta galdu uzklāsim.

Furšeta galds

Laša loksnē ietīts siera krēms, baklažānu rullīši, cepeša gabaliņi, garneles mīklā, sāļie groziņi, vēl un vēl… Siekalas saskrien mutē, lasot vien, bet apraksts ne tuvu nestāv klāt tām garšas kārpiņu svinībām, kādas gaidāmas, ja to visu un vēl citas gardas lietas ieraudzīsiet savā galdā, protams, VisiĒdieni.lv interpretācijā. Priecīgi būs arī viesi – furšetam ir vairākas vērā ņemamas priekšrocības. Tas neliek rātni sēdēt un gaidīt, ko saimnieki cels galdā, bet ļauj pašam apiet galdu un izvēlēties, ko vien acs kāro, likt šķīvī un dot vietu citiem gardumu tīkotājiem. Vēl viena labā ziņa – pie furšeta galda var atgriezties vēl un vēl, tostarp ēst putukrējuma kūku, kad citi uz dakšiņas uzlikuši marinētas siļķes gabaliņu, kā arī pēc deserta atgriezties pie sāļajām uzkodām. Ne tik labā ziņa ir tā, ka pie bagātīgā furšeta galda nesēž. Tas gan nenozīmē, ka jāēd būs stāvot. Ja rīkotāji pret viesiem būs gana uzmanīgi, vienmēr atradīsies kāds krēsls, kur piesēst. Un te atkal ir kārta labajai ziņai! Piebiedroties varēs tieši tai kompānijai vai personai, kuras klātbūtnē ir viskarstākā vēlme uzturēties.

Kas ir furšets un ko no tā sagaidīt?!

Furšets ir universāls. Galdā tiek celtas kā sāļās uzkodas, tā deserts, augļi un arī dzērieni. Citiem, vārdiem, pasūtot furšeta galdu, Jūs aiztaupīsies sev jebkuras raizes par viesu cienastu. Mēs, VisiĒdieni.lv komanda, Jūsu vietā uzklāsim furšeta galdu, ja vajadzīgs, apkalposim pie tā un pēc tam visu nokopsim. Negribas svešus cilvēkus mājās? Mēs Jūs lieliski saprotam un esam elastīgi savā piedāvājumā – pasūtiet tikai furšeta uzkodas, mēs tās piegādāsim līdz namdurvīm, bet Jūs liksiet galdā kā savējās! Protams, vienoties varam arī par trauku piegādi, par furšeta uzkodu piegādi ar vai bez dzērieniem, torti un augļiem, kā arī mūsu kulināri ieteiks gadījumam atbilstošākās uzkodas no sava ne mazā piedāvājuma klāsta. Ja rīkojama kāzas vai apaļa jubileja, furšeta galdu mūsu meistari uzklās kā greznu telpas rotu – ar krokotiem galdautiem līdz zemei, ziediem, svecēm un augļu kompozīcijām augstos traukos, par lielajiem un bagātīgi dekorētajiem furšeta uzkodu šķīvjiem nemaz nerunājot.

Furšeta uzkodas VisiĒdieni.lv var pasūtīt ar piegādi Rīgā un tās apkārtnē, protams, ne tikai uz mājām, bet jebkuru citu viesību vietu. Furšeta uzkodas ir laba ideja grūtas darba nedēļas noslēgumam birojā, bet grezns furšeta galds ir labs risinājums kā svinīgam korporatīvajam pasākumam, tā arī semināram vai konferencei. VisiĒdieni.lv ir pieredze un zināšanas, kādā sortimentā un daudzumā katram gadījumam ēdienu pasūtīt, lai nekā netrūktu, bet arī nevajadzīgi pāri nepaliktu.

Dažam varbūt rodas jautājums – kur uzkodas tikušas pie tāda vārda – furšets! Franču valodā fourchette nozīmē – dakšiņa! Jā, gluži parasta dakšiņa! Ar tādu francūži, laiski atgūlušies, ņēma no brokastu šķīvja izmeklētus kārumus un nesteidzīgi vienu aiz otra ieslidināja mutē. Tiesa, ne katrs to varēja atļauties, bet tikai tie, kam bija laiks vaļoties ne tikai pirmajās, bet arī otrajās brokastīs. Kulinārās izpriecas drīz kļuva populāras arī diplomātu aprindās, furšetu transformējot atbilstoši etiķetei – ar viegli paņemamām aukstajām uzkodām pie bufetes galda.

Lai ko Jūs domātu par vārdu, nenoliedzami, furšetam piemīt franču vieglums un elegance – atnāci, paņēmi garneli mīklā un notiesāji, noklausījies jaunāko joku un no sirds izsmējies, ielēji glāzē šampanieti un uzcienāji cilvēku, ar kuru sen vēlējies pārmīt kādu vārdu, bet nebija radusies tāda iespēja, piebiedrojies pulciņam politikā viedu cilvēku pie konjaka glāzes, paņēmi deserta kūciņu uz šķīvja un izgāji uz terases notiesāt mierā un klusumā, lai pēc brītiņa atgrieztos cilvēku kņadā un nebeidzamā jautrībā pie galda, kuram nav pat jāsaka – klājies! To izdarīs VisiĒdieni.lv.

Save

Save

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin