Kafijas pauzes piedāvājums Rīgā

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin

Kafijas pauzes piedāvājums Rīgā

Iedzersim tasi kafijas? Tāds piedāvājums vien jau sniedz veldzi! Kur nu vēl kūpošas kafijas tase ar šokolādes kūciņu vai svaigi ceptu pīrādziņu, turklāt vēl labā sabiedrībā.. No kā tāda nemēdz atteikties! To arī kārtīgs saimnieks neaizmirst piedāvāt viesiem. Tas pats notiek arī uzņēmumā. Atnāca viesis? Piedāvā kafiju! Rīko semināru? Konferenci? Uzcienā ar kafiju! Protams, ne jau vienu pašu, bet ar cepumiņu vai kādu citu kārumu. VisiĒdieni.lv zina, kā parastu kafijas pauzi pārvērst īstos svētkos!

Kafijas pauzes piedāvājums Rīgā

Cilvēks nav tā iekārtots, lai bez apstājas strādātu, muguru neatliecis. Vēl jo vairāk, ja darbs prasa uzmanību, kā tas, nenoliedzami, ir sapulces vai lekcijas gadījumā. Gardas kafijas malks der, lai aizgaiņātu nogurumu, bet uzkodas mazinās izsalkumu. Kādreiz nudien pietiek ar cepumu, konfekti vai smalkmaizīti, lai vieglāk pusdienas sagaidītu. Jāteic, kafijas pauzei ir vēl kāda īpaša funkcija, proti, socializācijas. Malkojot kafiju, sarunas raisās pašas no sevis, arī svaigas idejas izšķiļas un pat jaunas draudzības tiek dibinātas. Protams, vislabāk, ja vide tam ir atbilstoša – ar glīti klātu galdu un vietu, kur piesēst. Ja nezināt, ko likt kafijas galdā, mums, VisiĒdieni.lv, ir, ko piedāvāt – no maziem cepumiņiem līdz sviestmaizēm un putukrējuma kūkām!

Uzvārīt kafiju, sagādāt ūdeni un kādu cepumiņu nelielam skaitam cilvēku, protams, var pašu spēkiem, taču, ja pasākums ir plašāks, viesu vairāk, arī pienākumu katram darbiniekam netrūks un agri vai vēlu būs skaidrs – saviem spēkiem vien tas nav paveicams. Mums ir padomā, kā Jūsu viesus palutināt, lai viņi pēc pārtraukuma būtu moži un gatavi saņemt informāciju, kuru Jūs ar tādu rūpību viņiem būsiet sagādājuši. Mēs esam gatavi piegādāt gan izcilu kafiju, gan minerālūdeni un sulu, gan, protams,
pīrādziņus, maizītes un citas uzkodas. Jums atliks tikai to visu celt galdā. Nevienam nav vaļas? Uzticiet to mums, VisiĒdieni.lv komandai. Pateicoties bagātai pieredzei, mūsu speciālisti izstrādās pasākumam piemērotāko ēdienkarti un kafiju arī servēs – Jūsu vai mūsu sagādātos traukos, turklāt arī noformēs galdu tā, lai pie tā būtu prieks pienākt un izmeklēt sev tīkamāko našķi.

Kafija pauzē, protams, kafija nav vienīgais dzēriens. Mēs iesakām viesiem piedāvāt arī zaļo un melno tēju, savukārt no aukstajiem dzērieniem – minerālūdeni un augļu sulas, kā arī papildināt galdu ar kafijas krējumu un cukuru.

No uzkodām kafijas pauzes galdā vislabāk likt sāļos un saldos cepumus. Ja ar to nav gana, derēs arī kāds speķa rausītis vai smalkmaizīte. Laba izvēle ir arī riekstiņi un šokolādes konfektes. Mēs labprāt uzklausīsim Jūsu vēlmes, kā arī dalīsimies savā pieredzē, lai Jūsu viesiem servētu tikai pašu labāko.

Ja pasākums ir vērienīgāks, tad parasti tas notiek vairākos cēlienos, kas nozīmē arī vairāk nekā vienu kafijas pauzi. Pēdējā no pauzēm, iespējams, sava noslēdzošā rakstura dēļ būs visai neformāla, turklāt cilvēki būs visai izsalkuši un mazāk kāros kafijas kā sātīgu uzkodu. Mūsu piedāvāto uzkodu sortimentā ir gan pildīti groziņi, gan kanapē maizītes, kas ne tikai ļaus remdēt izsalkumu, bet arī rotās galdu. Ja ar to vēl nav gana, varam sagatavot arī aukstās gaļas un zivs uzkodas, siera plati, protams, arī palutināt Jūsu viesus ar augļu asorti.

Kas gan ir kafijas pauze bez kūciņām! Mūsu deserta piedāvājumā ir ne tikai filigrāni veidotas kūciņas, bet arī saldā rulete un kliņģeris, sagriezts glītās šķēlēs. Ja vien Jūs vēlēsieties, mēs izcepsim arī savu konditoru lepnumu – torti. Gabaliņš gardas tortes ar tasīti stipras kafijas – vai tā nav lieliska izvēle grūtas darbdienas noslēgumam?

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin